KURS "INWESTOWANIE W MIESZKANIA"

Ruszamy już 26 października – Dołącz!

Ruszamy już 26 października – Dołącz!

Dołącz do kursu ▹

Dlaczego potrzebujesz kursu "Inwestowanie w mieszkania"?

Dopiero zaczynasz inwestować? Masz za sobą pierwszą transakcję? Lub dopiero zastanawiasz się nad inwestowaniem w mieszkania? Ten kurs będzie dla Ciebie dobrą inwestycją w przyszłość.

Początkujący inwestorzy popełniają błędy. Jest to normalne - wszyscy uczymy się na swoich błędach... Ale co jeśli można je uniknąć?

Na kursie bazujemy na własnym doświadczeniu z przeprowadzenia inwestycji – flipów, kupna i remontu mieszkań do wynajęcia oraz podnajmu. Stworzyliśmy go s z myślą o Tobie! Bo takiej wiedzy i konkretnych przykładów od doświadczonych inwestorów brakowało nam na początku...

Chcemy zaoszczędzić Ci pieniądze, czas, ale również – zdrowie.

Pieniądze... Bo za pomocą kilku "sztuczek" możesz znaleźć mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym tam, gdzie nikt nie szuka. Wyremontujesz mieszkanie taniej, niż się spodziewasz. Osiągniesz większy zwrot z inwestycji. To dlatego koszt tego kursu zwróci Ci się z nawiązką.

Czas... Możesz powiedzieć, że każdą wiedzę o inwestowaniu można znaleźć online. Nie do końca. Wiedza, która jest dostępna z reguły jest ogólna, a Twój przypadek inwestycyjny może być unikalny. Diabeł tkwi w szczegółach. W kursie poruszamy bardzo szczegółowe aspekty inwestowania. Rozpatrzymy Twój przypadek inwestycyjny i pokażemy dokładnie nasze mieszkania - możesz zajrzeć online w każdy kąt, obejrzeć filmy i zobaczysz nasze tabelki inwestycyjne. Dowiesz się co zrobiliśmy dobrze, a co mogłoby być lepiej - i zastosujesz to u siebie!

Doświadczenie zdobywa się latami. Potrzebowaliśmy dużo czasu, żeby zacząć inwestować mądrze – zwiększając stopę zwrotu z inwestycji, skutecznie negocjując ceny mieszkań, szukając okazji inwestycyjnych. Poprzez próby i błędy doszliśmy do tego etapie gdzie jesteśmy – osiągamy duże zwroty z inwestycji, robimy flipy, zarządzamy mieszkaniami, podnajmujemy kilkanaście mieszkań i mądrze remontujemy. W kursie czerpiesz wiedzę z naszego doświadczenia. Czas – to pieniądz, prawda?

Zdrowie... Poniekąd możesz trafić na pułapkę, która może pociągać za sobą nie tylko stracony kapitał, lecz także zdrowie. Nikt nie chce być oszukany... Można przegapić małe prawne aspekty, a inwestycja się nie uda, a pieniądze przeciekną przez palce. To może się źle odzwierciedlić na zdrowiu. Unikniesz tego, ponieważ będziemy wspierać Cię przy Twojej inwestycji. Zadasz każde pytanie. Pomożemy zweryfikować Twoją inwestycję.

 

Ten kurs skróci Twoją drogę do wolności finansowej – zaczniesz szybciej się bogacić, inwestować w mieszkania i zarabiać pasywnie.

Zamiast wahać się, odkładać na później, warto usiąść do pracy – przejść do działania. Możemy Cię w tym wesprzeć i przybliżyć Cię do celu. Pamiętaj, że wsyzstko zaczyna się od pierwszego kroku. I... każdy musi od czegoś zacząć!

Ruszamy już 26 października – Dołącz!

Dołącz do kursu ▹

Q. Co wchodzi w skład kursu on-line i ile trwa?

Kurs i mastermind on-line trwa 4 tygodnie, podczas których: - jesteśmy aktywni w mastermindowej grupie na Facebooku - rozmawiamy o kejsach uczestników kursu, odpowiadamy na każde pytanie! - odbędą się 3 webinary tematyczne - odbędą się 2 spotkania z ekspertami - na stronie z platformą online będą zamieszczane filmy tematyczne (do obejrzenia wielokrotnie, również później, po kursie) - dotyczące podnajmu, wynajmu, flipów oraz remontów (ponad 100 minut konkretnych nagrań z naszych mieszkań).

Q.  Czy przyda mi się ten kurs, jeśli nie planuję inwestować w tym miesiącu/roku?

A. Masz nielimitowany dostęp do kursu. Jeśli planujesz przeprowadzić inwestycję później, będziesz miał dostępne nagrania wszystkich materiałów, zawsze możesz wrócić na platformę kursową. Wielu inwestorów z naszej pierwszej edycji kursu dopiero po kilku miesiącach rozpoczęło inwestycje.

Q. Czy mogę liczyć na prywatną radę, odpowiedzi na moje konkretne pytania?

Tak! Ten kurs, który jest połączony z mastermindem jest świetną okazją na zadawania pytań! Dostajesz dostęp nie tylko do materiałów szkoleniowych, które stworzyliśmy, lecz także do zamkniętej grupy mentoringowej na Facebooku. Tam wspólnie rozwiązujemy każdy przypadek i odpowiadamy na zarówno proste jak i skomplikowane pytania. Możesz zadawać pytania również w prywatnej wiadomości/mailu do nas. Pytaj ile chcesz! Powiemy wszystko!

Q. Czy znajdę informacje zawarte w kursie w Internecie?

Nie. Cały kurs bazuje na naszym własnym doświadczeniu i naszych inwestycjach. Pokazujemy tylko to, co działa i co możesz powtórzyć, żeby skutecznie zarabiać na mieszkaniach – podnajmie, wynajęciu, flipach, remoncie. Swoją całą, szczegółową wiedzą dzielimy się tylko w tym kursie "Inwestowanie w mieszkania". A wiadomo - "diabeł tkwi w szczegółąch" :).

Q. Jak ten kurs wpłynie na moje życie?

Ten kurs pomoże osiągnąć to co chcesz w nieruchomościach; poznasz ekspertów z branży; nawiążesz relacje z uczestnikami kursu, co zaprocentuje w przyszłości; unikniesz wielu błędów; unikniesz nietrafnych inwestycji; zdobędziesz praktyczną wiedzę, która pomoże mądrze inwestować w mieszkania; zaoszczędzisz czas i zdrowie...

Q. A jeśli nie mam funduszy na inwestycje w mieszkania na tym etapie życia, ale chcę zarabiać już teraz?

Nie potrzebujesz dużych funduszy na początku. Przedstawimy Ci kilka opcji, które pomogą zgromadzić i powiększać Twój kapitał i zarabiać pasywnie na mieszkaniach, gdy jeszcze nie stać Cię na dużą inwestycję.

Q. Czym jest mastermind?

Mastermind, to dodatkowa wartość dla uczestników kursu. Pracujemy razem z inwestorami w zamkniętej grupie na Facebooku, gdzie odpowiadamy na każde pytanie, pracujemy na przykładami uczestników kursu - omawiamy rzuty, tabelki, przeprowadzamy wyliczenia, wspólnie planujemy mieszkanie, rozpatrujemy różne warianty inwestycji. Mastermind to zaangażowanie i wsparcie nasze, jak i całej grupy.

Q. Mam dużo zajęć i czy będę w stanie skorzystać z tego kursu?

Kurs jest przygotowany właśnie dla zajętych osób, ponieważ wszystkie materiały dostępne są online, 24h/dobę i pozostaną tak dostępne również po 4-tygodniach kursu. Będziesz miał do nich dostęp nawet jeśli planujesz rozpocząć inwestycje w przyszłym roku.

Dołącz do kursu ▹

Szkolenie otworzyło dla mnie nowe drzwi do niestandardowych inwestycji.  Szkolenie polecam wszystkim, którzy boją się zacząć oraz wszystkim, którzy myślą, że o inwestycjach w mieszkania wiedzą już wszystko. W kursie podobała mi się otwartość organizatorów, ich pasja i ciągły kontakt z uczestnikami.

Dawid Borowiak - Borowiak Nieruchomości

Podobała mi się otwartość prowadzących (dzielili się całą swoją wiedzą), pomocne odpowiedzi na problemowe pytania duża ilość bardzoooo przydatnych materiałów (kosztorysy-mega!). Szkolenie polecam osobom, które chcą dowiedzieć się na temat nieruchomości wszystkiego i to od praktyków. Osobom początkującym jak również tym, które już trochę siedzą w tej materii.

Andrzej Pieczykolan - Inwestor

Dołącz do kursu ▹