Kurs "Social Media w Nieruchomościach"

Zamawiam kurs!

Możesz zapytać - “Ale po co mi ten kurs, przecież jestem i działam na Facebooku?”


Wtedy odpowiedz sobie najpierw na pytanie - “Ilu klientów miesięcznie przychodzi do mnie dzieki social media i ile zostawiają u mnie pieniędzy?

Jeśli z odpowiedzi wynika, że przychody, które osiągasz dzięki Social Mediom nie są naprawdę pokaźne - to ten kurs jest dla Ciebie.

Mamy dla Ciebie szkolenie, które składa się z 6 modułów, a każdy z nich niesie ogromną dawką wiedzy i inspiracji, która pozwoli Ci na pozyskiwanie nowych klientów, zwiększenie Twoich dochodów i porządne budowanie marki eksperta w branży nieruchomości w internecie.

Tej wiedzy nie znajdziesz w Internecie, ponieważ jest ona unikalna – niektóre aspekty sami odkryliśmy testując różne metody i techniki. Całość kursu – to przede wszystkim nasze doświadczenie. W branży nieruchomości jedynie mała grupa ludzi zarabia na nieruchomości używając mediów społecznościowych.

Cała wiedza, którą otrzymasz pozwoli zaoszczędzić Ci mnóstwo cennego czasu. Social Media, jak mało który kanał sprzedaży, pozwala na niesamowitą skalowalność. Dowiesz się jak przekazać swoją ofertę do naprawdę dużego grona klientów.

Nauczysz się wykorzystywać Social Mediach, aby pracowały dla Ciebie dzień i noc - więcej, niż jakikolwiek etatowy pracownik. Zaoszczędzisz czas, wyprzedzisz konkurencję i wybijesz się na rynku.

Czy wiesz, że social media pozwolą ci na budowanie rozpoznawalnej, mocnej marki?

A to pozwoli Ci na zwiększenie swoich zarobków i zmniejszenie czasu pracy poświęconego na pozyskiwanie nowych klientów - ponieważ oni będą sami znajdować właśnie Ciebie.

Z kursu online dowiesz się co zrobić, aby serwisy jak Facebook służyły Ci długofalowo. Dowiesz się jak umożliwić przyszłym klientom wgląd w Twoje działania biznesowe i sukcesy, aby przychodzili do Ciebie z przekonaniem, że jesteś dla nich idealny. Będziesz mógł dzięki temu podnieść stawki i pracować jeszcze efektywniej. Po szkoleniu będziesz potrafił zbudować swoją strategię mocnej marki w social mediach, wiedząc dokładnie co publikować w sieci i do kogo kierować swoje posty.

W INTERNECIE WZROK PRZYKUWAJĄ PIĘKNE GRAFIKI.

To nie wszystko, w trakcie kursu nauczysz się jak przygotowywać piękne grafiki w trybie ekspresowym - zaoszczędzisz dzięki temu i czas i pieniądze, a reklamy i posty, które będziesz wstawiał będą odróżniały się od innych i przyciągały nowych klientów.

Cała dawka wiedzy, którą otrzymasz w kursie pozwoli Ci na realizację całej gamy działań, dzięki czemu nie będziesz musiał korzystać z drogich firm, które przygotowują i obsługują kampanie internetowe. Zrobisz to samodzielnie i świadomie, poznając przy tym przydatne i często darmowe programy i serwisy www.

PAMIĘTAJ! LUDZIE WIDZĄ CIĘ TAKIM, JAKIM SIĘ KREUJESZ!

Wszystko czego się nauczysz pozwoli Ci na kreowanie obrazu siebie, jako specjalisty, ludzie będą czuli się zadowoleni, że mogą współpracować właśnie z Tobą, a ilość klientów z polecenia znacząco wzrośnie. Zauważ jak nadal większość Twojej konkurencji tkwi biernie w tradycyjnych sposobach kontaktu z klientem. Teraźniejszość i przyszłość to social media - gdzie nie tylko pokazujesz nieruchomość na zdjęciach, ale dajesz też emocje i możliwość interakcji.

PRZECZYTAJ PONIŻSZY PARAGRAF, A DOWIESZ SIĘ, JAK SZYBKO INWESTYCJA W KURS CI SIĘ ZWRÓCI :)

Już po pierwszym module, którego temat toFacebook i zastosowania w branży nieruchomości” będziesz mógł wprowadzić istotne zmiany w swoim profilu i ściągnąć na siebie uwagę kilkuset lub nawet kilku tysięcy nowych klientów. Właściwie po każdej edycji docierają do nas głosy od uczestników, którzy nie mogą uwierzyć, że kilka drobnych zmian, które wprowadzają dzięki wiedzy zawartej w kursie sprawia, że zarówno obce im osoby, jak i znajomi, z którymi znali się od dawna - nagle chcą korzystać z ich usług.

DZIĘKI TEMU KOSZT KURSU ZWRACA SIĘ Z NAWIĄZKĄ JUŻ PO WDROŻENIU WSKAZÓWEK Z PIERWSZEGO MODUŁU. A MODUŁÓW JEST PRZECIEŻ SZEŚĆ!


CO ROBISZ NA CO DZIEŃ?

Bez względu na to czy jesteś pośrednikiem, inwestorem, czy po prostu wynajmujesz pojedyncze mieszkania lub pokoje - z pierwszego modułu dowiesz się jak skutecznie prowadzić profil prywatny lub firmowy i jakie korzyści możesz dzięki temu osiągnąć. To pierwszy krok w stronę przyciągania klientów do siebie. Co więcej nauczysz się gdzie w Facebooku szukać osób, o konkretnych zainteresowaniach.

Tylko pomyśl - określasz profil swojego klienta, a Facebook “daje ci do niego dostęp”. co wtedy dzieje się z twoją sprzedażą?

Naucze Cie wyszukiwac klientow, którzy sami sygnalizują, że potrzebują usług takich, jak oferowane przez Ciebie. Dzięki temu istotnie zmniejszysz koszty reklamy i zaczniesz bywać w miejscach w internecie, w których są Twoi klienci. Podczas kursu dowiesz się także jak tworzyć i wykorzystywać wydarzenia do sprzedaży lub wynajęcia mieszkania. Będzie to przydatne do budowania większego zainteresowania wśród klientów i podwyższy skuteczność działania. Będziesz mógł też budować swoją markę i dawać możliwość interakcji swoim klientom poprzez transmitowanie na żywo, którego tajniki odkryjemy dla Ciebie w kursie. Poznasz też skuteczne techniki tworzenia postów, dodając odpowiednie opisy i zdjęcia. Zwiększy to zainteresowanie ofertą i pozwoli na uzyskanie wyższej ceny sprzedaży lub wynajmu.

JESTEŚ Z NAMI? TO ŚWIETNIE, BO TO BYŁ DOPIERO WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ!

To wszystko zaledwie w pierwszym module, a zaraz po tym będziesz mógł jeszcze bardziej poszerzać swoją wiedzę. Moduł 2 - czyli Instagram - to materiał, z którego nauczysz się jak założyć i prowadzić konto na Instagramie. Oczywiście ponownie będziesz dzięki temu jeszcze lepiej budował swoją markę i skracał czas wystawienia ogłoszeń, szybciej finalizując transakcję. Być może słyszałeś lub widziałeś tajemnicze hashtagi #hashtag - w kursie pokażę Ci o co w tym chodzi i dlaczego jest to przydatne w publikowaniu treści w internecie.

Nabyte umiejętności pozwolą pozyskiwać nowych klientów spoza najbardziej popularnego Facebooka. Na szkoleniu dowiesz się także do czego można wykorzystać Insta Stories i zobaczysz, że emocje i budowanie zaufania naprawdę sprzedają i wynajmują nieruchomości.

ROBI SIĘ CORAZ CIEKAWIEJ, PRAWDA? :)

Kolejnego modułu również nie mogłoby zabraknąć - jest to YouTube, czyli narzędzie, które zaoszczędzi Ci mnóstwo czasu, ponieważ możesz w nim np. umieścić gotowe prezentacje nieruchomości, które będziesz wysyłać swoim klientom. Dowiesz się jak to robić dzięki przykładom na kursie. A zaoszczędzony czas może tym razem poświęcisz na odrobinę odpoczynku i relaksu - przecież do efektywnej pracy wymaga tego zarówno umysł i ciało, a praca agenta nieruchomości potrafi być intensywna i czasochłonna jak mało która.

ALE CZY MAM ODPOWIEDNI KOMPUTER I SPRZĘT DO TEGO? OCZYWIŚCIE, TYLKO SPÓJRZ:

Na kursie zademonstruję Ci, że do tworzenia filmów nie potrzeba specjalistycznego sprzętu. Zobaczysz także jak wrzucać filmy i jakie mogą być ustawienia prywatności. Oczywiście nauczysz się także w prosty sposób montować i obrabiać filmy, nawet jeśli nie posiadasz w tym żadnego doświadczenia. Klienci docenią profesjonalne zajawki wideo, pokazujące atuty Twoich nieruchomości, a Ty zyskasz większą liczbę realnie zainteresowanych klientów.

A TERAZ COŚ NAPRAWDĘ EKSTRA, CZYLI ESENCJA Z WIELU GODZIN NASZYCH DOŚWIADCZEŃ!

Czwarty moduł będzie prawdziwą bombą jeśli chodzi o ilość przykładów i możliwych do zastosowania rozwiązań. W case studies pokażę Ci dokładnie jak pozyskuję klientów za pomocą Facebooka i jak Ty możesz zacząć to robić. Przejdę przez konkretne, zrealizowane projekty, których celem było wynajęcie, sprzedanie lub poszukiwanie mieszkania przez Social Media.

W tym module nauczysz się jak realizować swoje cele związane z nieruchomościami, działając przy wsparciu ogromnej społeczności internetowej. Zapoznasz się też z case studies uczestników z poprzednich edycji kursu, co pozwoli Ci dobrać odpowiednie narzędzia do własnej sytuacji i zwiększyć skuteczność z dnia na dzień.

CZY SZUKASZ TAKŻE NOWYCH INSPIRACJI? TO WSPANIALE!

Piąty moduł, czyli Inspiracje - to czyste źródło informacji na temat tego, o czym należy pisać, kogo warto obserwować oraz gdzie szukać dalszych inspiracji. Powiedzenie brzmi, że lepiej dawać wędkę, niż rybę. Ja w tym kursie wychodzę z założenia, że najlepiej jest dać i to i to! Dlatego dostajesz rybę - cały szereg konkretnych narzędzi, do wykorzystania od zaraz, które mogą przynieść Ci nową falę klientów i podnieść Twoją skuteczność i zarobki. Ale dostajesz też wędkę - czyli case studies i całe mnóstwo inspiracji, które mają Cię skłonić do znalezienia swojej, unikalnej drogi, która pozwoli Ci się wyróżniać cały czas, mimo tego, że nowe osoby też będą działały w Social Mediach.

DOSTANIESZ ZARÓWNO WIEDZĘ, JAK I KONKRETNE NARZĘDZIA DO JEJ WYKORZYSTANIA.

Cały kurs zakończy ostatni, szósty moduł, czyli narzędziownia. Pokaże Ci tam z jakich konkretnie programów korzystam i polecam Tobie korzystać - będą to m.in. darmowe programy, które pozwolą Ci na stworzenie oszałamiających grafik - nawet jeśli czujesz, że zdolności artystyczne nie są Twoją mocną stroną. Ja mam takie przekonanie o sobie, ale spędziłam dziesiątki godzin przeglądając różne narzędzia internetowe, które są niezależne od tego talentu - i w kursie dzielę się nimi z Tobą. Dzięki temu teraz Ty stworzysz przyciągające wzrok grafiki i ogłoszenia, które będą wprost przykuwać uwagę widowni i ściągać do Ciebie klientów.

Kolejne przysłowie mówi - im dalej w las, tym więcej drzew - ma to taki sens w Social Mediach, że im więcej wiesz, tym więcej działań możesz prowadzić, a to zabiera czas. Dlatego w ostatnim module pokaże Ci także jak automatyzować pewne procesy, aby zaoszczędzić Twój czas i abyś mógł go poświęcić na relaks lub czas z rodziną.

DOCENIAMY, ŻE DOTARŁEŚ AŻ DO TEGO MIEJSCA - NALEŻĄ CI SIĘ BONUSY!

To jeszcze nie wszystko, chcąc umieścić wisienkę na torcie i dać Ci jeszcze więcej konkretnej wiedzy i inspiracji, kupując kurs już teraz otrzymasz dwa bonusy - nasze case study “Jak sprzedaliśmy mieszkanie na flipa za pomocą fanpage na Facebooku?”, gdzie odsłaniamy cały proces od kuchni - będziesz mógł po prostu skopiować kolejne działania i zrobić to samo u siebie.

Tak, dokładnie, dostajesz od nas sam konkret, który możesz skopiować i wykorzystać u siebie!

TAK, DOKŁADNIE, DOSTAJESZ OD NAS SAM KONKRET, KTÓRY MOŻESZ SKOPIOWAĆ I WYKORZYSTAĆ U SIEBIE!

Case ten będzie do użycia jeśli sprzedajesz mieszkania, ale będziesz mógł go też odnieść do wynajmu mieszkań.

ALE TOBIE NALEŻY SIĘ JESZCZE WIĘCEJ!

Dostaniesz jeszcze jeden bonus! Przedstawimy w niej nowe narzędzie Social Media, które podbiło rynek USA -  Snapchat - dowiesz się o co w tym chodzi i jak go stosują na zachodzie. Wiadomym jest, że dużo zjawisk i działań marketingowych, które u nas dopiero wchodzą na rynek, były wykorzystywana wcześniej na zachodzie. Kto wie, może Snapchat będzie kolejną z nich, więc nie daj się wyprzedzić konkurencji i zacznij z niego korzystać już teraz. Zobaczysz jak można dzięki niemu budować swoją społeczność, trzymać klientów blisko siebie i prezentować im posiadane w swoim portfelu nieruchomości. Po prostu musisz to zobaczyć.

DLACZEGO TEN KURS BĘDZIE LEPSZY, NIŻ KAŻDY INNY STACJONARNY?

Pamiętaj, że ten kurs będzie miał dla Ciebie dużo większą wartość, niż jakikolwiek inny kurs stacjonarny. Badania mówią, że będąc na szkoleniu jesteśmy w stanie wyciągnąć z niego od 30 do 60%. Kurs online “Social Media w Nieruchomościach”, który Ci oferuję, zrobiony jest w formie kolejnych filmów wideo - dzięki czemu możesz spokojnie oglądać każdy element kursu wiele razy, robić notatki i wracać do nichkiedy tylko będzie taka potrzeba!

W KURSIE ZAWARLIŚMY CAŁE LATA NASZYCH DOŚWIADCZEŃ I PODAJEMY CI JE JAK NA DŁONI.  

A to wszystko za kwotę, którą możesz zarobić po wdrożeniu już zaledwie 10% wskazówek, które Ci damy. Zależy nam, abyś naprawdę poznał wiele tips&tricks Social Mediów i zaczął na nich zarabiać, dlatego oprócz filmów otrzymasz skrypty, a także ćwiczenia, które utrwalą wiedzę i skłonią do refleksji.

BUDUJEMY SPOŁECZNOŚCI - TO W KOŃCU IDEA SOCIAL MEDIÓW!

Dostaniesz też dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej na Facebooku "Social media w nieruchomościach", dzięki czemu będziesz dzielił się z innymi uczestnikami swoimi spostrzeżeniami i dowiesz się jak oni wykorzystali otrzymaną wiedzę. Pozyskasz też dzięki temu świetne kontaktytowarzyskie i biznesowe. Zapoznaj się koniecznie z poniższymi opiniami o kursie, wystawionymi przez uczestników poprzednich edycji.

Zamawiam kurs!

DLA KOGO JEST "SOCIAL MEDIA W NIERUCHOMOŚCIACH"?

Ten kurs online jest dla Ciebie, jeśli:

 • jesteś agentem nieruchomości, pośrednikiem lub
 • posiadasz mieszkanie, które chcesz wynająć lub sprzedać lub
 • działasz w branży nieruchomości i chcesz się rozreklamować lub
 • podnajmujesz i wynajmujesz pokoje lub
 • jesteś inwestorem, który kupuje i sprzedaje mieszkania (flipy) lub
 • chcesz pozyskać nowych klientów, inwestorów lub
 • chcesz nauczyć się tworzyć treści przyciągające i angażujące klientów lub
 • słyszysz w wielu miejscach o marketingu w social media, ale nie wiesz od czego zacząć lub
 • chcesz dowiedzieć się jak można używać Facebooka, Instagrama i Snapchata w branży nieruchomości!

ZAKRES TEMATYCZNY KURSU

I Facebook i zastosowanie w branży nieruchomości
- jak prowadzić profil prywatny,
- jak założyć profil firmowy,
- czym są grupy i jak zdobywać klientów,
- do czego mogą się przydać wydarzenia,
- transmisje na żywo,
- opisy, zdjęcia

II Instagram i zastosowanie w branży nieruchomości
- jak założyć i prowadzić konto
- co to są hashtagi,

III YouTube i zastosowanie w branży nieruchomości
- jak założyć konto
- jak wrzucać filmy i jakie mogą być ustawienia prywatności
- czym nagrywać?
- jak montować?

IV Case studies - przykłady z branży nieruchomości
- pozyskiwanie klientów za pomocą Facebooka,
- zastosowanie social media przy wynajmie, sprzedaży oraz poszukiwaniu mieszkania
- przykłady uczestników z poprzednich edycji

V Inspiracje z branży nieruchomości i nie tylko
- o czym pisać,
- kogo warto obserwować
- gdzie szukać inspiracji,

VI Przydatne narzędzia przy pracy z social media
- narzędzia graficzne
- narzędzia do automatyzacji działań

Bonus 1 - Jak sprzedaliśmy mieszkanie na flipa za pomocą fanpage na Facebooku?
Bonus 2 - Snapchat - o co w tym chodzi i jak go stosują w USA?

Kim jesteśmy i dlaczego możesz nam zaufać?

Aktywnie działamy w branży mieszkaniowej – na swoim rachunku mamy ponad 150 pokoi, które wynajmujemy. Prowadzimy firmę w branży nieruchomości, która zatrudnia 6 osób oraz ekipy remontowe. Z wynajmu mieszkań generujemy ponad 1 mln zł rocznie.

Jesteśmy liderami Łódzkiego Oddziału Mieszkanicznik, dzięki nam w Łodzi zrzeszamy już ponad 100 aktywnych członków Stowarzyszenia.

Napisaliśmy jedną z najbardziej popularnych książkę o remontowaniu na wynajem „“Jak sprytnie wyremontować i wyposażyć mieszkanie (nie tylko) na wynajem”

Prowadzimy również działalność edukacyjną – jesteśmy autorami portalu Zainwestowani.pl; tworzymy Mieszkaniową Pigułkę Wiedzy na YouTube; prowadzimy szkolenia online, m.in. Social Media w Nieruchomościach oraz kurs Inwestowania w Mieszkania (Wynajem, Podnajem, Flipy)

Jesteśmy nie tylko inwestorami, ale biznesmenami na rynku nieruchomości

Działamy szeroko, w branży:

  • wynajmu,
  • podnajmu,
  • zarządzania najmem,
  • pośrednictwa obrotu i wynajmu nieruchomości,
  • obsługujemy inwestorów,
  • tworzymy gotowce inwestycyjne,
  • aranżujemy wnętrza,
  • przygotowujemy projekty podziału mieszkań dla ekip budowlanych,

 

CO O POPRZEDNIEJ EDYCJI MÓWIĄ JEJ UCZESTNICY?

Perfekcyjnie przeprowadzone szkolenie, które otworzyło mi szeroko oczy na social media. Najbardziej przypadła mi aplikacja canva. Z pewnością będę ją wykorzystywać w swojej branży i nie tylko:). Jestem pod ogromnym wrażeniem doskonałego przygotowania szkolenia. Był to bardzo czytelny i zrozumiały sposób na wdrożenie tej wiedzy nawet zupełnym laikom, takim jak ja byłam. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się szybko na szkolenie Kasi. Na kolejne z branży nieruchomości czekam z niecierpliwością.

Agnieszka Banak
Agnieszka Banak Freedom Nieruchomości, Dyrektor Oddziału w Kielcach

Szkolenie z typu MUST HAVE, Jeśli chcesz aby Twoja działalność ruszyła z miejsca niezależnie czym się zajmujesz. Nie wiesz co to Social Media - nie ważne! Dowiesz się wszystkiego, krok po kroku. Potrzebuje jeszcze motywacji? Wejdź na profile Kasi !

Dawid Matyniak
Dawid Matyniak

Polecam ten mastermind każdemu kto w jakikolwiek sposób związany jest z nieruchomościami - czyli w zasadzie każdemu, niezależnie od branży. Kasia codzienne daje dawkę wiedzy oraz zadań do wdrożenia. Głównie pracuje się na Facebooku, dotykane są też podstawy Instagrama, Snapchata oraz Youtube. Ten kurs, to kompendium wiedzy o social media, który da Ci bardzo dobre podstawy do tego, żeby dalej móc bardziej świadomie zgłębiać tajniki poszczególnych platform.

Basia Kubicka
Basia Kubicka właściciel w Property Sisters, pośrednik

Ucz się od najlepszych! Jeżeli przyświeca Ci to motto, z pełnym przekonaniem skorzystaj z doświadczenia i łatwości przekazu Kasi Gorzędowskiej. Potrafi odczarować Social Media i nauczy Cię, jak sprawnie i bez dodatkowych nakładów z nich korzystać. Polecam!

Józef Kajta
Józef Kajta Promabi, Lider o/Kraków Stowarzyszenia Mieszkanicznik
Zamawiam kurs!