Kliknij przycisk poniżej i pobierz ebook!

Pobieram!

Jak zacząć inwestować w mieszkania?

Czy można zarabiać pieniądze pasywnie i jednocześnie robić to, co kochasz? Wyobraź sobie sytuację, gdy nie musisz rano wstawać do pracy czy zajmować się biznesem, który pochłania cały Twój wolny czas? Inwestując w nieruchomości możesz osiągnąć wolność finansową – zarabiać pasywnie tyle, ile potrzebujesz na życie, będąc wolnym inwestorem.

Nie musisz mieć kapitału na pierwsze mieszkanie na wynajem lub flipa. Bo możesz zacząć bez kapitału.

Na początku Twojej drogi w inwestowaniu mogą pojawiać się lęki – “sprzedający mnie “naciągnie” – nie potrafię negocjować, “cena za mieszkania będzie wygórowana, a ja ulegnę presji sprzedającego czy pośrednika i je kupię”, “nie uda mi się odnaleźć perełki inwestycyjnej”, “jeszcze nie mam wystarczająco dużego kapitału na mieszkanie".

Twoje otoczenie może nie sprzyjać zmianie Twojego życia na lepsze. Rodzina nie rozumie po co kupować mieszkanie na wynajem, gdy Ty sam(a) mieszkasz w wynajętym lokalu, przyjaciele ostrzegają Cię przed zmianą pracy – najlepiej do końca życia zostać na etacie.

Ale przecież wiesz, że tylko tak osiągniesz wolność finansową – zdobywając więcej mieszkań na wynajem lub też robiąc flipy. Nadal będzie Ci się bardziej opłacać mieszkać w wynajmowanym mieszkaniu, niż kupionym na własność.. My też mieszkamy w wynajętym mieszkaniu mimo,że wynajmujemy już ponad 150 pokoi w Łodzi.

Tylko słuchając własnej intuicji i wszystko przeliczając (stopy zwrotu, koszty, zyski), możesz dojść do szczytu, na którym czeka na Ciebie WOLNOŚĆ.

Kiedy pytamy naszych kursantów, dlaczego wybrali inwestowanie w mieszkania, zwykle słyszymy odpowiedź – w celu pomnożenia kapitału.

Ale wiemy, że nie do końca tego chcą – nie chcą pieniędzy. Jeśli również interesujesz się tę formą inwestowania, też nie chcesz pieniędzy… Ale dlaczego?

Inwestując w nieruchomości pomnażasz kapitał – możesz zacząć od 0 zł. Możesz mieć odwagę zacząć od podnajmu lub zrobienia pierwszego flipa, systematycznie gromadząc kapitał i inwestując więcej. Tak, będziesz mieć więcej pieniędzy z inwestowania w nieruchomości. Ale nie pieniądze są najważniejsze, a to co za te pieniądze możesz sobie kupić!

  • Kupisz wolność – uwolnisz się od etatu, od turbulencji na rynku, jeśli prowadzisz mały biznes, od pracy, od zmian gospodarczych czy tych – na scenie politycznej.
  • Kupisz sobie czas – spędzisz go z rodziną, a nie w pracy, będziesz więcej podróżować i spełniać marzenia. Chcesz nauczyć się gry na fortepianie lub hiszpańskiego, a może po prostu spędzać więcej czasu z bliskimi, robić coś dla przyjemności – nie dla pieniędzy? To wszystko jest możliwe, gdy masz pieniądze.

Pieniądze możesz mieć z nieruchomości – z podnajmu, wynajmu własnego lokalu, flipów i jeszcze kilku sposobów, które chcemy Ci przedstawić. Na tym etapie musisz się odważyć zmienić swoje życie, sprawić by potoczyło się w innym kierunku, a wiedzę specjalistyczną możemy Ci dostarczyć.

Nie jesteś sam – chcemy pomagać innym, bo wierzymy, że miejsce na rynku nieruchomości jest dla każdego, ale nie każdy się odważy, nie każdy będzie chciał zmienić swój świat i zacząć nowe życie – dołączyć do grona inwestorów ludzi wolnych od okoliczności, ludzi niezależnych i pewnych siebie.

To nieznane, które jest przed Tobą, nie jest takie straszne. Baliśmy się inwestować na początku, ale okoliczności nas do tego zmotywowały – po prostu chcieliśmy się uwolnić od etatu, więcej czasu spędzać z rodziną, robić coś, co nie byłoby pracą, tylko przyjemnością, czymś bardzo ciekawym… naszą życiową przygodą.

Dziś po kilku! latach w branży inwestowania w mieszkania osiągamy kilka milionów obrotu rocznie, ale nie mielibyśmy tego bez odważnego kroku, który zrobiliśmy już jakieś 4 lata temu. A Ty odważysz się?

Jedyną różnicą między Tobą a nami jest dostęp do informacji, do wiedzy, która w Twoim przypadku jest teraz w zasięgu ręki. Chcemy z Tobą podzielić się naszym doświadczeniem, które zdobyliśmy, bo czerpiemy przyjemność z tego, co teraz robimy i chcemy Ci pomóc na Twojej drodze do wolności.

Dołącz do kursu! Cena kursu – 297 zł

W pakiecie dostajesz nieograniczony dostęp do kursu i 2 webinarów dzięki którym zbudujesz strategię inwestowania w pierwsze mieszkania, a w rezultacie stworzysz pasywne zyski

Tak, kupuję!

Kurs składa się z:

  • webinaru "Inwestowanie w mieszkania"
  • webinaru "Remontujemy"
  • kursu online "Tworzenie rzutów mieszkań"

RAZEM: 5 godzin 45 minut nagrań pełnych wiedzy o wartości ponad 1191 zł!

  • 2h 25 min. nagrania z webinaru „Remontujemy!” o wartości 497zł (dzięki tej wiedzy zaoszczędzisz setki i tysiące złotych na remontach)
  • 40 min. kurs online dotyczący łatwego tworzenia rzutów mieszkań o wartości 197zł (nauczysz się szybko i dobrze robić rzuty)
  • 2h 40 min. nagrania z webinaru „Inwestowanie w mieszkania” o wartości 497zł (zobaczysz różne strategie, konkretne przykłady)

Dołącz do kursu! Cena kursu – 297 zł

Tak, kupuję!