Kurs remontowy

Dlaczego planowanie i realizacja remontu w wielu przypadkach kończy się klapą? Ekipa remontowa nagle prosi o więcej za nieprzewidzane zadania... Okazuje się, że trzeba jeszcze wyrównać podłogę... Nie zapisujesz kosztów drobiazgów używanych do homestagingu...

Kiedy remont dobiega końca, mówisz sobie: “Nareszcie! Koniec tej tragikomedii...”

A wiesz, że może być inaczej. Możesz ułożyć dokładny kosztorys, który uwzględnia każdy aspekt remontu – żaden drobiazg Ci nie umknie! Twoje samopoczucie podczas remontu ulegnie zmianie – mniej stresu i wysiłku.

Od lat inwestujemy w nieruchomości w Łodzi – kupujemy i remontujemy mieszkania na wynajem, robimy flipy i zajmujemy się podnajmem. Przeprowadziliśmy remonty w kilkudziesięciu mieszkaniach inwestycyjnych. Wiemy, że z naszą pomocą swój remont przeprowadzisz na 5+!

A co jeśli przedstawimy Ci plan optymalnego remontu, który możesz napisać w godzinę, pokażemy Ci kosztorys i podzielimy się technikami precyzyjnego oszacowania wszystkich kosztów remontowych?

Z kursem "Siedem kroków do optymalnego remontu" określisz strategię remontu i zrobisz zestawienie kosztorysu w jedynie kilka godzin. Dowiesz się, jak można oszczędzić na remoncie, by nie ucierpiała jakość wykonania i materiałów budowlanych.

  • Moduł #5 Odświeżenie – jak odświeżyć mieszkanie na wynajem, zamiast robić generalny remont i osiągnąć zaskakująco dobre rezultaty; techniki budowlane, które stosujemy;
  • Moduł #6 Ekipa remontowa – jak wybrać uczciwą i doświadczoną ekipę w Twoim mieście; jak uzyskać wycenę Twojego remontu i zmniejszyć koszty robocizny;
  • Moduł #7 Trzymaj rękę na pulsie – nasze studia przypadku flipów i mieszkań na wynajem, wykresy z ROI, kosztorysy i rezulataty, które możesz odtworzyć we własnym mieście.

Kurs składa się z 7 modułów (nagrania wideo + PDF)

Jeżeli zależy Ci na zmniejszeniu kosztów remontu, a jednocześnie przyśpieszeniu jego realizacji i szybszym zwrocie z inwestycji, ten kurs jest  Twoim niezbędnikiem.

  • Moduł #1 Planowanie – jak do niego podejść, gdzie najczęściej na tym etapie możesz popełnić błąd i jak tego uniknąć;
  • Moduł #2 Nie dla siebie – jak wyremontować mieszkanie, które spodoba się Twoim potencjalnym najemcom;
  • Moduł #3 Kosztorys – jak wygląda rozbudowany kosztorys uwzględniający nawet drobne koszty, jak zaplanować wydatki i listę zakupową, tak by nie przekroczyć budżetu i zaoszędzić;
  • Moduł #4 Mądre zakupy – gdzie kupować materiały o dobrej jakości i  nie przepłacać. Doradzamy, gdzie od lat kupujemy i jak negocjujemy ceny;

Remont – to potrzebna transformacja nieruchomości

Dzięki niej Twoje mieszkanie zyskuje na wartości. Dzięki niej wynajmiesz, podnajmiesz lub sprzedasz DROŻEJ, wygenerujesz większe dochody i zwrot z inwestycji. Ale nie każdy remont się opłaca.

Niektóre remonty wpędzą Cię w ogromne koszty, których nie uwzględnisz na początku. Osiągamy duże zwroty z inwestycji, ponieważ sztywnie trzymamy się kosztorysu. Do etapu planowania podchodzimy bardzo poważnie i udaje nam się zapobiec wielu nieprzewidzianym sytuacjom.

Jeśli planujesz robić swój pierwszy lub już kolejne remonty, NA PEWNO chcesz uniknąć dużych nieprzewidzianych wydatków. Te wydatki zupełnie popsują Ci tabelkę Excel gdzie wpisujesz swoje pożądane ROI.

  • Możesz uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek – podejść do planowania remontu na poważnie – poświęcić odrobinę więcej czasu.
  • Oprócz tego możesz nauczyć się kilku taktyk negocjacji, dzięki którym sztywnie ustalisz stawkę za robociznę (bardzo często problemy pojawiają się, gdy ekipa nagle zażąda więcej pieniędzy za ukończenie remontu).
  • Możesz również nauczyć się negocjacji stawek z marketami budowlanymi. Tak - i tam możesz negocjować! I oszczędzić nawet 20% na zakupach materiałów budowlanych.

Naszym zdaniem, budowanie portfolio mieszkaniowego, jak i wykonanie optymalnych remontów – to przede wszystkim PRACA, DETERMINACJA i KALKULACJA. Więc nie dajemy Ci drogi na skróty, jak robią to inni.

Chcemy podzielić się z Tobą sprawdzonymi technikami, które na co dzień używamy i które świetnie się sprawdziły.

Jeżeli świadomie podejdziesz do strategii i planowania każdego szczegółu, nigdy nie przekroczysz budżetu i ram czasowych, uda Ci się zaoszczędzić o wiele więcej pieniędzy, niż kosztuje ten kurs. W nim nauczymy Cię, jak wydawać mniej i rozsądniej pieniądze na remont i uzyskać lepsze końcowe rezultaty.