Jak robimy flipy w Łodzi?

Flipy – to idelana opcja dla osób, które chcą powielać i dywersyfikować swój kapitał dzięki nierucomościom.

Na jednym flipie możesz zarobić od 20 tys. do 50 tys. lub więcej (zależy od nieruchomości i miasta). Robienie flipów polega zazwyczaj na zakupie tańszej nieruchomości (najczęściej w złym stanie) i przeprowadzeniu generalnego remontu, wykończenia i sprzedaży za kwotę, która pokrywa wartość nieruchomości, remont i Twoje wynagrodzenie za zarządzenie tym projektem.

Wiele osób myśli że robienie flipów wymaga dużego wkładu pieniędzy i czasu. Po pierwsze - najczęściej nie kupujemy mieszkanie na flipa za własne pieniądze – mamy inwestora lub już na starcie możesz znaleźć kupca, który finansuje zakup mieszkania.

Przed remontem

Po drugie - mając odpowiednią wiedzę i sprawdzoną ekipę remontową czas, który poświęcisz na zrobienie flipa może być niewielki – uwzględniając proporcję do zarobków z takiej inwestycji. Pierwszy flip na pewno zajmie Ci więcej czasu, bo wszystkiego będziesz się uczył. Ale każdy kolejny to już Twoje mniejsze zaangażowanie czasowe.

Jak widzisz, nie wszystko jest takie skomplikowane jak mogło się wydawać. I z pewności uda Ci się powtórzyć nasze przedsięwzięcie.

W tym dwóch nagraniach możesz obejrzeć jak wybraliśmy mieszkanie na flipa i jak go remontowaliśmy.

W trakcie remontu

Jeśli chcesz zdobyć wiedzę potrzebną do przeprowadzenia pierwszego flipa, sprawdź pakiet "Początkujący rentier" gdzie poruszamy aspekty inwestycyjne, jak i remontowe.

Przejdź do kursu