MPW – Social Media w Nieruchomościach

Mieszkaniowa Pigułka Wiedzy – Social Media w Nieruchomościach

Dzięki social mediom możesz sprzedawać lub wynajmować więcej mieszkań oraz budować markę eksperta. Pewnie powiesz teraz: “Aaaa, ja przecież używam social mediów w pracy. Umieszczam oferty na grupach, nagrywam wideo, umieszczam na kanałach mediów społecznościowych.”

A czy liczyłeś, jakie dokładnie dochody uzyskujesz dzięki Twojej świadomej działalności na social mediach? Jeśli są one znikome, to warto podpatrzeć, jak my wykorzystujemy social media do wynajmu i sprzedaży mieszkań – dzielimy się wskazówkami, które sprawdziliśmy i które okazały się bardzo skutecznym narzędziem w naszych rękach. W tym nagraniu Jeremiasz opowiada o głównych mechanizmach działania social mediów – obejrzyj!

Social Media – to nasz idealny pracownik, który działa 24/7. Nie płacimy mu ani złotówki. Haruje dla nas, nie narzeka i bardzo szybko wynajmuje nam mieszkania i pokoje, a także sprzedaje je!

Dzięki Facebookowi, YouTube’owi czy Instagramowi możesz z łatwością znaleźć klienta na kupno mieszkania, najem mieszkania czy pokoju, a dodatkowo zwiększyć zaufanie do Twojej firmy i Ciebie jako eksperta w branży.

Jeśli chcesz spieniężyć swoją działalność na Facebooku, YouTube czy Instagramie, dołącz do kursu “Social Media w Nieruchomościach”, a zostaniesz prawdziwym ninją social mediów, który wynajmuje i sprzedaje mieszkania w mgnienie oka!

 

MPW – Social Media w Nieruchomościach